MAN TGE
35 3.140 AUT. L4H3 ZILVERGRIJS + CAMERA | APPLE CARPLAY | ANDROID AUTO | DAB | NAVIGATIE
Direct kopen, basisprijs: € 27.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 27.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 460,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MAN TGE |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 3.140 AUT. L4H3 ZILVERGRIJS + CAMERA | APPLE CARPLAY | ANDROID AUTO | DAB | NAVIGATIE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 september 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 136.972 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 460,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-73-PGL |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 1.374 kg |
| Gewicht: | 2.126 kg |
| Wielbasis: | 449 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- DAB ontvanger
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- houten vloer in laadruimte
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- zijwandbekleding laadruimte
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- vervolgbotsing preventie
- zijwind assistent
- Overig
- navigatiesysteem full map
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket
- spraakbediening
- start/stop systeem
- WiFi voorbereiding